trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 12:57 | |
Opatov | 12:58 | |
Chodov | 13:00 | |
Roztyly | 13:02 | |
Kačerov | 13:04 | |
Budějovická | 13:06 | |
Pankrác | 13:08 | |
Pražského povstání | 13:09 | |
Vyšehrad | 13:11 | |
I. P. Pavlova | 13:13 | |
Muzeum - C | 13:15 | |
Hlavní nádraží | 13:16 | |
Florenc - C | 13:18 | |
Vltavská | 13:19 | |
Nádraží Holešovice | 13:21 | |
Kobylisy | 13:24 | |
Ládví | 13:26 | |
Střížkov | 13:28 | |
Prosek | 13:30 | |
Letňany | 13:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost