trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 11:42 | |
Budějovická | 11:43 | |
Pankrác | 11:45 | |
Pražského povstání | 11:47 | |
Vyšehrad | 11:48 | |
I. P. Pavlova | 11:50 | |
Muzeum - C | 11:52 | |
Hlavní nádraží | 11:53 | |
Florenc - C | 11:55 | |
Vltavská | 11:57 | |
Nádraží Holešovice | 11:59 | |
Kobylisy | 12:02 | |
Ládví | 12:04 | |
Střížkov | 12:06 | |
Prosek | 12:08 | |
Letňany | 12:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost