trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 06:33 | |
Opatov | 06:35 | |
Chodov | 06:37 | |
Roztyly | 06:39 | |
Kačerov | 06:41 | |
Budějovická | 06:42 | |
Pankrác | 06:44 | |
Pražského povstání | 06:46 | |
Vyšehrad | 06:47 | |
I. P. Pavlova | 06:49 | |
Muzeum - C | 06:51 | |
Hlavní nádraží | 06:52 | |
Florenc - C | 06:54 | |
Vltavská | 06:56 | |
Nádraží Holešovice | 06:58 | |
Kobylisy | 07:01 | |
Ládví | 07:03 | |
Střížkov | 07:05 | |
Prosek | 07:06 | |
Letňany | 07:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost