trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ládví | 04:40 | |
Kobylisy | 04:42 | |
Nádraží Holešovice | 04:45 | |
Vltavská | 04:47 | |
Florenc - C | 04:49 | |
Hlavní nádraží | 04:51 | |
Muzeum - C | 04:52 | |
I. P. Pavlova | 04:54 | |
Vyšehrad | 04:56 | |
Pražského povstání | 04:57 | |
Pankrác | 04:59 | |
Budějovická | 05:00 | |
Kačerov | 05:02 | |
Roztyly | 05:04 | |
Chodov | 05:06 | |
Opatov | 05:08 | |
Háje | 05:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost