trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Divoká Šárka | 22:52 | |
Vozovna Vokovice | 22:53 | |
Nad Džbánem | 22:54 | |
Nádraží Veleslavín | 22:55 | |
Červený Vrch | 22:56 | |
Sídliště Červený Vrch | 22:57 | |
Bořislavka | 22:58 | |
Na Pískách | 22:59 | |
Hadovka | 23:00 | |
Thákurova | 23:02 | |
Dejvická | 23:03 | |
Vítězné náměstí | 23:04 | |
Hradčanská | 23:07 | |
Sparta | 23:09 | |
Letenské náměstí | 23:11 | |
Kamenická | 23:12 | |
Strossmayerovo náměstí | 23:13 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 23:15 | |
Dlouhá třída | 23:16 | |
Náměstí Republiky | 23:19 | |
Masarykovo nádraží | 23:20 | |
Hlavní nádraží | 23:22 | |
Husinecká | 23:24 | |
Lipanská | 23:26 | |
Olšanské náměstí | 23:27 | |
Olšanská | 23:28 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 23:29 | |
Mezi Hřbitovy | 23:30 | |
Želivského | 23:32 | |
Vinohradské hřbitovy | 23:33 | |
Krematorium Strašnice | 23:34 | |
Vozovna Strašnice | 23:35 | |
Nad Primaskou | 23:37 | |
Strašnická | 23:38 | |
Průběžná | 23:40 | |
Kubánské náměstí | 23:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost