trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 15:32 | |
Budějovická | 15:34 | |
Pankrác | 15:35 | |
Pražského povstání | 15:37 | |
Vyšehrad | 15:38 | |
I. P. Pavlova | 15:41 | |
Muzeum - C | 15:42 | |
Hlavní nádraží | 15:43 | |
Florenc - C | 15:45 | |
Vltavská | 15:47 | |
Nádraží Holešovice | 15:49 | |
Kobylisy | 15:52 | |
Ládví | 15:54 | |
Střížkov | 15:56 | |
Prosek | 15:58 | |
Letňany | 16:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost