trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 06:06 | |
Budějovická | 06:07 | |
Pankrác | 06:09 | |
Pražského povstání | 06:11 | |
Vyšehrad | 06:12 | |
I. P. Pavlova | 06:14 | |
Muzeum - C | 06:16 | |
Hlavní nádraží | 06:17 | |
Florenc - C | 06:19 | |
Vltavská | 06:21 | |
Nádraží Holešovice | 06:23 | |
Kobylisy | 06:26 | |
Ládví | 06:28 | |
Střížkov | 06:30 | |
Prosek | 06:31 | |
Letňany | 06:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost