trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 19:20 | |
Prosek | 19:22 | |
Střížkov | 19:24 | |
Ládví | 19:26 | |
Kobylisy | 19:28 | |
Nádraží Holešovice | 19:31 | |
Vltavská | 19:33 | |
Florenc - C | 19:35 | |
Hlavní nádraží | 19:37 | |
Muzeum - C | 19:38 | |
I. P. Pavlova | 19:40 | |
Vyšehrad | 19:42 | |
Pražského povstání | 19:43 | |
Pankrác | 19:45 | |
Budějovická | 19:46 | |
Kačerov | 19:48 | |
Roztyly | 19:50 | |
Chodov | 19:52 | |
Opatov | 19:54 | |
Háje | 19:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost