trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vypich | 12:52 | |
Říčanova | 12:53 | |
Břevnovský klášter | 12:54 | |
U Kaštanu | 12:55 | |
Drinopol | 12:56 | |
Marjánka | 12:57 | |
Malovanka | 12:59 | |
Pohořelec | 13:01 | |
Brusnice | 13:02 | |
Prašný most | 13:04 | |
Hradčanská | 13:06 | |
Chotkovy sady | 13:08 | |
Malostranská | 13:11 | |
Malostranské náměstí | 13:13 | |
Hellichova | 13:14 | |
Újezd | 13:16 | |
Národní divadlo | 13:19 | |
Národní třída | 13:21 | |
Karlovo náměstí | 13:23 | |
Štěpánská | 13:25 | |
I. P. Pavlova | 13:28 | |
Náměstí Míru | 13:30 | |
Jana Masaryka | 13:32 | |
Krymská | 13:33 | |
Ruská | 13:34 | |
Vršovické náměstí | 13:36 | |
Čechovo náměstí | 13:37 | |
Koh-i-noor | 13:39 | |
Slavia | 13:41 | |
Kubánské náměstí | 13:42 | |
Průběžná | 13:44 | |
Na Hroudě | 13:47 | |
Nádraží Strašnice | 13:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost