trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vypich | 22:39 | |
Říčanova | 22:40 | |
Břevnovský klášter | 22:41 | |
U Kaštanu | 22:42 | |
Drinopol | 22:43 | |
Marjánka | 22:44 | |
Malovanka | 22:46 | |
Pohořelec | 22:48 | |
Brusnice | 22:49 | |
Prašný most | 22:51 | |
Hradčanská | 22:53 | |
Chotkovy sady | 22:54 | |
Malostranská | 22:57 | |
Malostranské náměstí | 22:59 | |
Hellichova | 23:00 | |
Újezd | 23:02 | |
Národní divadlo | 23:04 | |
Národní třída | 23:06 | |
Karlovo náměstí | 23:08 | |
Štěpánská | 23:10 | |
I. P. Pavlova | 23:12 | |
Náměstí Míru | 23:13 | |
Jana Masaryka | 23:15 | |
Krymská | 23:16 | |
Ruská | 23:17 | |
Vršovické náměstí | 23:19 | |
Čechovo náměstí | 23:20 | |
Koh-i-noor | 23:22 | |
Slavia | 23:24 | |
Kubánské náměstí | 23:25 | |
Průběžná | 23:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost