trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 14:44 | |
Chotkovy sady | 14:46 | |
Malostranská | 14:49 | |
Malostranské náměstí | 14:51 | |
Hellichova | 14:52 | |
Újezd | 14:54 | |
Národní divadlo | 14:57 | |
Národní třída | 14:59 | |
Karlovo náměstí | 15:01 | |
Štěpánská | 15:03 | |
I. P. Pavlova | 15:06 | |
Náměstí Míru | 15:08 | |
Jana Masaryka | 15:10 | |
Krymská | 15:11 | |
Ruská | 15:12 | |
Vršovické náměstí | 15:14 | |
Čechovo náměstí | 15:15 | |
Koh-i-noor | 15:17 | |
Slavia | 15:19 | |
Kubánské náměstí | 15:20 | |
Průběžná | 15:22 | |
Na Hroudě | 15:25 | |
Nádraží Strašnice | 15:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost