trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 22:57 | |
Želivského | 22:58 | |
Vinohradské hřbitovy | 22:59 | |
Krematorium Strašnice | 23:00 | |
Vozovna Strašnice | 23:01 | |
Nad Primaskou | 23:03 | |
Strašnická | 23:04 | |
Průběžná | 23:06 | |
Kubánské náměstí | 23:07 | |
Slavia | 23:08 | |
Koh-i-noor | 23:10 | |
Čechovo náměstí | 23:11 | |
Vršovické náměstí | 23:13 | |
Ruská | 23:14 | |
Krymská | 23:15 | |
Jana Masaryka | 23:17 | |
Náměstí Míru | 23:19 | |
I. P. Pavlova | 23:21 | |
Štěpánská | 23:23 | |
Karlovo náměstí | 23:24 | |
Novoměstská radnice | 23:25 | |
Národní třída | 23:27 | |
Národní divadlo | 23:28 | |
Újezd | 23:30 | |
Hellichova | 23:31 | |
Malostranské náměstí | 23:33 | |
Malostranská | 23:35 | |
Královský letohrádek | 23:39 | |
Pražský hrad | 23:40 | |
Brusnice | 23:42 | |
Pohořelec | 23:43 | |
Malovanka | 23:46 | |
Marjánka | 23:47 | |
Drinopol | 23:48 | |
U Kaštanu | 23:49 | |
Břevnovský klášter | 23:50 | |
Říčanova | 23:51 | |
Vypich | 23:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost