trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Radošovická | 17:42 | |
Nádraží Strašnice | 17:43 | |
Na Hroudě | 17:44 | |
Průběžná | 17:45 | |
Kubánské náměstí | 17:47 | |
Slavia | 17:48 | |
Koh-i-noor | 17:50 | |
Čechovo náměstí | 17:51 | |
Vršovické náměstí | 17:53 | |
Ruská | 17:54 | |
Krymská | 17:55 | |
Jana Masaryka | 17:57 | |
Náměstí Míru | 17:59 | |
I. P. Pavlova | 18:01 | |
Štěpánská | 18:04 | |
Karlovo náměstí | 18:05 | |
Novoměstská radnice | 18:06 | |
Národní třída | 18:09 | |
Národní divadlo | 18:10 | |
Újezd | 18:12 | |
Hellichova | 18:13 | |
Malostranské náměstí | 18:15 | |
Malostranská | 18:18 | |
Královský letohrádek | 18:22 | |
Pražský hrad | 18:23 | |
Brusnice | 18:25 | |
Pohořelec | 18:26 | |
Malovanka | 18:29 | |
Marjánka | 18:30 | |
Drinopol | 18:31 | |
U Kaštanu | 18:32 | |
Břevnovský klášter | 18:33 | |
Říčanova | 18:34 | |
Vypich | 18:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost