trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nad Džbánem | 06:21 | |
Nádraží Veleslavín | 06:22 | |
Červený Vrch | 06:23 | |
Sídliště Červený Vrch | 06:24 | |
Bořislavka | 06:25 | |
Na Pískách | 06:26 | |
Hadovka | 06:27 | |
Thákurova | 06:29 | |
Dejvická | 06:31 | |
Vítězné náměstí | 06:32 | |
Prašný most | 06:34 | |
Brusnice | 06:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost