trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 06:56 | |
Prosek | 06:58 | |
Střížkov | 07:00 | |
Ládví | 07:02 | |
Kobylisy | 07:04 | |
Nádraží Holešovice | 07:08 | |
Vltavská | 07:09 | |
Florenc - C | 07:11 | |
Hlavní nádraží | 07:13 | |
Muzeum - C | 07:14 | |
I. P. Pavlova | 07:16 | |
Vyšehrad | 07:18 | |
Pražského povstání | 07:19 | |
Pankrác | 07:21 | |
Budějovická | 07:22 | |
Kačerov | 07:24 | |
Roztyly | 07:26 | |
Chodov | 07:28 | |
Opatov | 07:30 | |
Háje | 07:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost