trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 10:05 | |
Prosek | 10:08 | |
Střížkov | 10:09 | |
Ládví | 10:12 | |
Kobylisy | 10:14 | |
Nádraží Holešovice | 10:17 | |
Vltavská | 10:19 | |
Florenc - C | 10:21 | |
Hlavní nádraží | 10:22 | |
Muzeum - C | 10:24 | |
I. P. Pavlova | 10:25 | |
Vyšehrad | 10:27 | |
Pražského povstání | 10:29 | |
Pankrác | 10:30 | |
Budějovická | 10:32 | |
Kačerov | 10:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost