trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 08:39 | |
Prosek | 08:42 | |
Střížkov | 08:43 | |
Ládví | 08:46 | |
Kobylisy | 08:48 | |
Nádraží Holešovice | 08:51 | |
Vltavská | 08:53 | |
Florenc - C | 08:55 | |
Hlavní nádraží | 08:56 | |
Muzeum - C | 08:58 | |
I. P. Pavlova | 08:59 | |
Vyšehrad | 09:01 | |
Pražského povstání | 09:03 | |
Pankrác | 09:04 | |
Budějovická | 09:06 | |
Kačerov | 09:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost