trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 21:55 | |
Opatov | 21:56 | |
Chodov | 21:58 | |
Roztyly | 22:00 | |
Kačerov | 22:02 | |
Budějovická | 22:04 | |
Pankrác | 22:06 | |
Pražského povstání | 22:07 | |
Vyšehrad | 22:09 | |
I. P. Pavlova | 22:11 | |
Muzeum - C | 22:13 | |
Hlavní nádraží | 22:14 | |
Florenc - C | 22:16 | |
Vltavská | 22:18 | |
Nádraží Holešovice | 22:19 | |
Kobylisy | 22:22 | |
Ládví | 22:24 | |
Střížkov | 22:26 | |
Prosek | 22:28 | |
Letňany | 22:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost