trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 19:52 | |
Prosek | 19:54 | |
Střížkov | 19:56 | |
Ládví | 19:58 | |
Kobylisy | 20:00 | |
Nádraží Holešovice | 20:03 | |
Vltavská | 20:05 | |
Florenc - C | 20:07 | |
Hlavní nádraží | 20:09 | |
Muzeum - C | 20:10 | |
I. P. Pavlova | 20:12 | |
Vyšehrad | 20:14 | |
Pražského povstání | 20:15 | |
Pankrác | 20:17 | |
Budějovická | 20:18 | |
Kačerov | 20:20 | |
Roztyly | 20:22 | |
Chodov | 20:24 | |
Opatov | 20:26 | |
Háje | 20:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost