trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 14:27 | |
Prosek | 14:29 | |
Střížkov | 14:31 | |
Ládví | 14:33 | |
Kobylisy | 14:35 | |
Nádraží Holešovice | 14:38 | |
Vltavská | 14:40 | |
Florenc - C | 14:42 | |
Hlavní nádraží | 14:44 | |
Muzeum - C | 14:45 | |
I. P. Pavlova | 14:47 | |
Vyšehrad | 14:49 | |
Pražského povstání | 14:50 | |
Pankrác | 14:52 | |
Budějovická | 14:53 | |
Kačerov | 14:55 | |
Roztyly | 14:57 | |
Chodov | 14:59 | |
Opatov | 15:01 | |
Háje | 15:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost