trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 13:46 | |
Opatov | 13:48 | |
Chodov | 13:50 | |
Roztyly | 13:52 | |
Kačerov | 13:55 | |
Budějovická | 13:56 | |
Pankrác | 13:58 | |
Pražského povstání | 13:59 | |
Vyšehrad | 14:01 | |
I. P. Pavlova | 14:03 | |
Muzeum - C | 14:05 | |
Hlavní nádraží | 14:06 | |
Florenc - C | 14:08 | |
Vltavská | 14:10 | |
Nádraží Holešovice | 14:11 | |
Kobylisy | 14:14 | |
Ládví | 14:16 | |
Střížkov | 14:19 | |
Prosek | 14:20 | |
Letňany | 14:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost