trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 06:17 | |
Prosek | 06:20 | |
Střížkov | 06:21 | |
Ládví | 06:23 | |
Kobylisy | 06:25 | |
Nádraží Holešovice | 06:29 | |
Vltavská | 06:30 | |
Florenc - C | 06:33 | |
Hlavní nádraží | 06:34 | |
Muzeum - C | 06:35 | |
I. P. Pavlova | 06:37 | |
Vyšehrad | 06:39 | |
Pražského povstání | 06:40 | |
Pankrác | 06:42 | |
Budějovická | 06:44 | |
Kačerov | 06:45 | |
Roztyly | 06:47 | |
Chodov | 06:49 | |
Opatov | 06:51 | |
Háje | 06:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost