trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 20:08 | |
Opatov | 20:10 | |
Chodov | 20:12 | |
Roztyly | 20:14 | |
Kačerov | 20:16 | |
Budějovická | 20:17 | |
Pankrác | 20:19 | |
Pražského povstání | 20:21 | |
Vyšehrad | 20:22 | |
I. P. Pavlova | 20:25 | |
Muzeum - C | 20:26 | |
Hlavní nádraží | 20:27 | |
Florenc - C | 20:29 | |
Vltavská | 20:31 | |
Nádraží Holešovice | 20:33 | |
Kobylisy | 20:36 | |
Ládví | 20:38 | |
Střížkov | 20:40 | |
Prosek | 20:42 | |
Letňany | 20:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost