trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 14:06 | |
Prosek | 14:08 | |
Střížkov | 14:10 | |
Ládví | 14:12 | |
Kobylisy | 14:14 | |
Nádraží Holešovice | 14:17 | |
Vltavská | 14:19 | |
Florenc - C | 14:21 | |
Hlavní nádraží | 14:23 | |
Muzeum - C | 14:24 | |
I. P. Pavlova | 14:26 | |
Vyšehrad | 14:28 | |
Pražského povstání | 14:29 | |
Pankrác | 14:31 | |
Budějovická | 14:32 | |
Kačerov | 14:34 | |
Roztyly | 14:36 | |
Chodov | 14:38 | |
Opatov | 14:40 | |
Háje | 14:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost