trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 12:45 | |
Prosek | 12:47 | |
Střížkov | 12:49 | |
Ládví | 12:51 | |
Kobylisy | 12:53 | |
Nádraží Holešovice | 12:56 | |
Vltavská | 12:58 | |
Florenc - C | 13:00 | |
Hlavní nádraží | 13:02 | |
Muzeum - C | 13:03 | |
I. P. Pavlova | 13:05 | |
Vyšehrad | 13:07 | |
Pražského povstání | 13:08 | |
Pankrác | 13:10 | |
Budějovická | 13:11 | |
Kačerov | 13:13 | |
Roztyly | 13:15 | |
Chodov | 13:17 | |
Opatov | 13:19 | |
Háje | 13:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost