trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 13:52 | |
Stodůlky | 13:54 | |
Luka | 13:56 | |
Lužiny | 13:57 | |
Hůrka | 13:59 | |
Nové Butovice | 14:00 | |
Jinonice | 14:02 | |
Radlická | 14:04 | |
Smíchovské nádraží | 14:07 | |
Anděl | 14:09 | |
Karlovo náměstí | 14:11 | |
Národní třída | 14:12 | |
Můstek - B | 14:13 | |
Náměstí Republiky | 14:15 | |
Florenc - B | 14:16 | |
Křižíkova | 14:18 | |
Invalidovna | 14:19 | |
Palmovka | 14:21 | |
Českomoravská | 14:23 | |
Vysočanská | 14:25 | |
Kolbenova | 14:27 | |
Hloubětín | 14:29 | |
Rajská zahrada | 14:31 | |
Černý Most | 14:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost