trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 19:25 | |
Rajská zahrada | 19:27 | |
Hloubětín | 19:29 | |
Kolbenova | 19:31 | |
Vysočanská | 19:33 | |
Českomoravská | 19:35 | |
Palmovka | 19:36 | |
Invalidovna | 19:38 | |
Křižíkova | 19:40 | |
Florenc - B | 19:42 | |
Náměstí Republiky | 19:43 | |
Můstek - B | 19:45 | |
Národní třída | 19:46 | |
Karlovo náměstí | 19:47 | |
Anděl | 19:49 | |
Smíchovské nádraží | 19:51 | |
Radlická | 19:54 | |
Jinonice | 19:56 | |
Nové Butovice | 19:58 | |
Hůrka | 20:00 | |
Lužiny | 20:01 | |
Luka | 20:03 | |
Stodůlky | 20:04 | |
Zličín | 20:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost