trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 14:52 | |
Malý Břevnov | 14:53 | |
Obora Hvězda | 14:54 | |
Vypich | 14:56 | |
Říčanova | 14:57 | |
Břevnovský klášter | 14:58 | |
U Kaštanu | 14:59 | |
Drinopol | 15:00 | |
Marjánka | 15:01 | |
Malovanka | 15:03 | |
Hládkov | 15:05 | |
Vozovna Střešovice | 15:06 | |
Prašný most | 15:08 | |
Hradčanská | 15:10 | |
Sparta | 15:12 | |
Letenské náměstí | 15:14 | |
Kamenická | 15:15 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:17 | |
Vltavská | 15:19 | |
Pražská tržnice | 15:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost