trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 21:41 | |
Vltavská | 21:43 | |
Strossmayerovo náměstí | 21:44 | |
Kamenická | 21:45 | |
Letenské náměstí | 21:46 | |
Korunovační | 21:47 | |
Sparta | 21:48 | |
Hradčanská | 21:50 | |
Prašný most | 21:52 | |
Vozovna Střešovice | 21:54 | |
Hládkov | 21:56 | |
Malovanka | 21:58 | |
Marjánka | 21:59 | |
Drinopol | 22:00 | |
U Kaštanu | 22:01 | |
Břevnovský klášter | 22:02 | |
Říčanova | 22:03 | |
Vypich | 22:04 | |
Obora Hvězda | 22:05 | |
Malý Břevnov | 22:06 | |
Bílá Hora | 22:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost