trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 11:10 | |
Malý Břevnov | 11:11 | |
Obora Hvězda | 11:12 | |
Vypich | 11:14 | |
Říčanova | 11:15 | |
Břevnovský klášter | 11:16 | |
U Kaštanu | 11:17 | |
Drinopol | 11:18 | |
Marjánka | 11:19 | |
Malovanka | 11:21 | |
Hládkov | 11:23 | |
Vozovna Střešovice | 11:24 | |
Prašný most | 11:26 | |
Hradčanská | 11:28 | |
Sparta | 11:30 | |
Letenské náměstí | 11:32 | |
Kamenická | 11:33 | |
Strossmayerovo náměstí | 11:35 | |
Vltavská | 11:37 | |
Pražská tržnice | 11:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost