trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 10:54 | |
Rajská zahrada | 10:56 | |
Hloubětín | 10:58 | |
Kolbenova | 11:00 | |
Vysočanská | 11:02 | |
Českomoravská | 11:04 | |
Palmovka | 11:06 | |
Invalidovna | 11:07 | |
Křižíkova | 11:09 | |
Florenc - B | 11:11 | |
Náměstí Republiky | 11:12 | |
Můstek - B | 11:14 | |
Národní třída | 11:15 | |
Karlovo náměstí | 11:17 | |
Anděl | 11:19 | |
Smíchovské nádraží | 11:21 | |
Radlická | 11:23 | |
Jinonice | 11:25 | |
Nové Butovice | 11:27 | |
Hůrka | 11:29 | |
Lužiny | 11:31 | |
Luka | 11:32 | |
Stodůlky | 11:34 | |
Zličín | 11:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost