trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 15:39 | |
Vltavská | 15:41 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:42 | |
Kamenická | 15:44 | |
Letenské náměstí | 15:45 | |
Korunovační | 15:46 | |
Sparta | 15:47 | |
Hradčanská | 15:49 | |
Prašný most | 15:51 | |
Vozovna Střešovice | 15:53 | |
Hládkov | 15:55 | |
Malovanka | 15:57 | |
Marjánka | 15:58 | |
Drinopol | 15:59 | |
U Kaštanu | 16:00 | |
Břevnovský klášter | 16:01 | |
Říčanova | 16:02 | |
Vypich | 16:03 | |
Obora Hvězda | 16:04 | |
Malý Břevnov | 16:05 | |
Bílá Hora | 16:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost