trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 18:50 | |
Malý Břevnov | 18:51 | |
Obora Hvězda | 18:52 | |
Vypich | 18:54 | |
Říčanova | 18:55 | |
Břevnovský klášter | 18:56 | |
U Kaštanu | 18:57 | |
Drinopol | 18:58 | |
Marjánka | 18:59 | |
Malovanka | 19:01 | |
Hládkov | 19:03 | |
Vozovna Střešovice | 19:04 | |
Prašný most | 19:06 | |
Hradčanská | 19:08 | |
Sparta | 19:10 | |
Letenské náměstí | 19:12 | |
Kamenická | 19:13 | |
Strossmayerovo náměstí | 19:15 | |
Vltavská | 19:17 | |
Pražská tržnice | 19:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost