trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 16:04 | |
Malý Břevnov | 16:05 | |
Obora Hvězda | 16:06 | |
Vypich | 16:08 | |
Říčanova | 16:09 | |
Břevnovský klášter | 16:10 | |
U Kaštanu | 16:11 | |
Drinopol | 16:12 | |
Marjánka | 16:13 | |
Malovanka | 16:15 | |
Hládkov | 16:17 | |
Vozovna Střešovice | 16:18 | |
Prašný most | 16:20 | |
Hradčanská | 16:22 | |
Sparta | 16:24 | |
Letenské náměstí | 16:26 | |
Kamenická | 16:27 | |
Strossmayerovo náměstí | 16:29 | |
Vltavská | 16:31 | |
Pražská tržnice | 16:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost