trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Prašný most | 00:58 | |
Vítězné náměstí | 01:00 | |
Dejvická | 01:02 | |
Thákurova | 01:03 | |
Hadovka | 01:04 | |
Na Pískách | 01:05 | |
Bořislavka | 01:06 | |
Sídliště Červený Vrch | 01:07 | |
Červený Vrch | 01:09 | |
Nádraží Veleslavín | 01:10 | |
Nad Džbánem | 01:11 | |
Vozovna Vokovice | 01:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost