trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 17:47 | |
Vltavská | 17:49 | |
Strossmayerovo náměstí | 17:50 | |
Kamenická | 17:52 | |
Letenské náměstí | 17:53 | |
Korunovační | 17:54 | |
Sparta | 17:55 | |
Hradčanská | 17:57 | |
Prašný most | 17:59 | |
Vozovna Střešovice | 18:01 | |
Hládkov | 18:03 | |
Malovanka | 18:05 | |
Marjánka | 18:06 | |
Drinopol | 18:07 | |
U Kaštanu | 18:08 | |
Břevnovský klášter | 18:09 | |
Říčanova | 18:10 | |
Vypich | 18:11 | |
Obora Hvězda | 18:12 | |
Malý Břevnov | 18:13 | |
Bílá Hora | 18:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost