trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 13:39 | |
Vltavská | 13:41 | |
Strossmayerovo náměstí | 13:42 | |
Kamenická | 13:44 | |
Letenské náměstí | 13:45 | |
Korunovační | 13:46 | |
Sparta | 13:47 | |
Hradčanská | 13:49 | |
Prašný most | 13:51 | |
Vozovna Střešovice | 13:53 | |
Hládkov | 13:55 | |
Malovanka | 13:57 | |
Marjánka | 13:58 | |
Drinopol | 13:59 | |
U Kaštanu | 14:00 | |
Břevnovský klášter | 14:01 | |
Říčanova | 14:02 | |
Vypich | 14:03 | |
Obora Hvězda | 14:04 | |
Malý Břevnov | 14:05 | |
Bílá Hora | 14:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost