trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 13:00 | |
Malý Břevnov | 13:01 | |
Obora Hvězda | 13:02 | |
Vypich | 13:04 | |
Říčanova | 13:05 | |
Břevnovský klášter | 13:06 | |
U Kaštanu | 13:07 | |
Drinopol | 13:08 | |
Marjánka | 13:09 | |
Malovanka | 13:11 | |
Hládkov | 13:13 | |
Vozovna Střešovice | 13:14 | |
Prašný most | 13:16 | |
Hradčanská | 13:18 | |
Sparta | 13:20 | |
Letenské náměstí | 13:22 | |
Kamenická | 13:23 | |
Strossmayerovo náměstí | 13:25 | |
Vltavská | 13:27 | |
Pražská tržnice | 13:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost