trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zvonařka | 09:44 | |
Bruselská | 09:45 | |
I. P. Pavlova | 09:47 | |
Štěpánská | 09:50 | |
Karlovo náměstí | 09:51 | |
Novoměstská radnice | 09:52 | |
Národní třída | 09:55 | |
Národní divadlo | 09:56 | |
Újezd | 09:58 | |
Hellichova | 09:59 | |
Malostranské náměstí | 10:01 | |
Malostranská | 10:04 | |
Královský letohrádek | 10:08 | |
Pražský hrad | 10:09 | |
Brusnice | 10:11 | |
Pohořelec | 10:12 | |
Malovanka | 10:15 | |
Královka | 10:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost