trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Radošovická | 09:40 | |
Nádraží Strašnice | 09:41 | |
Na Hroudě | 09:42 | |
Průběžná | 09:43 | |
Kubánské náměstí | 09:45 | |
Slavia | 09:46 | |
Koh-i-noor | 09:48 | |
Čechovo náměstí | 09:49 | |
Vršovické náměstí | 09:51 | |
Ruská | 09:52 | |
Krymská | 09:53 | |
Jana Masaryka | 09:55 | |
Náměstí Míru | 09:57 | |
I. P. Pavlova | 09:59 | |
Štěpánská | 10:02 | |
Karlovo náměstí | 10:03 | |
Novoměstská radnice | 10:04 | |
Národní třída | 10:07 | |
Národní divadlo | 10:08 | |
Újezd | 10:10 | |
Hellichova | 10:11 | |
Malostranské náměstí | 10:13 | |
Malostranská | 10:16 | |
Královský letohrádek | 10:20 | |
Pražský hrad | 10:21 | |
Brusnice | 10:23 | |
Pohořelec | 10:24 | |
Malovanka | 10:27 | |
Marjánka | 10:28 | |
Drinopol | 10:29 | |
U Kaštanu | 10:30 | |
Břevnovský klášter | 10:31 | |
Říčanova | 10:32 | |
Vypich | 10:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost