trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 09:43 | |
Malý Břevnov | 09:44 | |
Obora Hvězda | 09:45 | |
Vypich | 09:47 | |
Říčanova | 09:48 | |
Břevnovský klášter | 09:49 | |
U Kaštanu | 09:50 | |
Drinopol | 09:51 | |
Marjánka | 09:52 | |
Malovanka | 09:54 | |
Pohořelec | 09:56 | |
Brusnice | 09:57 | |
Prašný most | 09:59 | |
Hradčanská | 10:01 | |
Chotkovy sady | 10:03 | |
Malostranská | 10:06 | |
Malostranské náměstí | 10:08 | |
Hellichova | 10:09 | |
Újezd | 10:11 | |
Národní divadlo | 10:14 | |
Národní třída | 10:16 | |
Karlovo náměstí | 10:18 | |
Štěpánská | 10:20 | |
I. P. Pavlova | 10:23 | |
Náměstí Míru | 10:25 | |
Jana Masaryka | 10:27 | |
Krymská | 10:28 | |
Ruská | 10:29 | |
Vršovické náměstí | 10:31 | |
Čechovo náměstí | 10:32 | |
Koh-i-noor | 10:34 | |
Slavia | 10:36 | |
Kubánské náměstí | 10:37 | |
Průběžná | 10:39 | |
Na Hroudě | 10:42 | |
Nádraží Strašnice | 10:43 | |
Radošovická | 10:44 | |
Dubečská | 10:45 | |
Na Padesátém | 10:46 | |
Zahradní Město | 10:47 | |
Sídliště Zahradní Město | 10:48 | |
Obchodní centrum Hostivař | 10:49 | |
Na Groši | 10:50 | |
Hostivařská | 10:52 | |
Nádraží Hostivař | 11:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost