trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Brusnice | 06:41 | |
Pohořelec | 06:42 | |
Malovanka | 06:45 | |
Marjánka | 06:46 | |
Drinopol | 06:47 | |
U Kaštanu | 06:48 | |
Břevnovský klášter | 06:49 | |
Říčanova | 06:50 | |
Vypich | 06:51 | |
Obora Hvězda | 06:52 | |
Malý Břevnov | 06:53 | |
Bílá Hora | 06:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost