trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vypich | 17:34 | |
Říčanova | 17:35 | |
Břevnovský klášter | 17:36 | |
U Kaštanu | 17:37 | |
Drinopol | 17:38 | |
Marjánka | 17:39 | |
Malovanka | 17:41 | |
Pohořelec | 17:43 | |
Brusnice | 17:44 | |
Prašný most | 17:46 | |
Hradčanská | 17:48 | |
Chotkovy sady | 17:50 | |
Malostranská | 17:53 | |
Malostranské náměstí | 17:55 | |
Hellichova | 17:56 | |
Újezd | 17:58 | |
Národní divadlo | 18:01 | |
Národní třída | 18:03 | |
Karlovo náměstí | 18:05 | |
Štěpánská | 18:07 | |
I. P. Pavlova | 18:10 | |
Náměstí Míru | 18:12 | |
Jana Masaryka | 18:14 | |
Krymská | 18:15 | |
Ruská | 18:16 | |
Vršovické náměstí | 18:18 | |
Čechovo náměstí | 18:19 | |
Koh-i-noor | 18:21 | |
Slavia | 18:23 | |
Kubánské náměstí | 18:24 | |
Průběžná | 18:26 | |
Na Hroudě | 18:29 | |
Nádraží Strašnice | 18:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost