jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
22
Vypich - Prašný most
trasa
zastávka
čas
Vypich
19:31
vystoupit »
Říčanova
19:32
vystoupit »
Břevnovský klášter
19:33
vystoupit »
U Kaštanu
19:34
vystoupit »
Drinopol
19:35
vystoupit »
Marjánka
19:36
vystoupit »
Malovanka
19:38
vystoupit »
Pohořelec
19:40
vystoupit »
Brusnice
19:41
vystoupit »
Prašný most
19:43
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.