trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Radošovická | 18:30 | |
Nádraží Strašnice | 18:31 | |
Na Hroudě | 18:32 | |
Průběžná | 18:33 | |
Kubánské náměstí | 18:35 | |
Slavia | 18:36 | |
Koh-i-noor | 18:38 | |
Čechovo náměstí | 18:39 | |
Vršovické náměstí | 18:41 | |
Ruská | 18:42 | |
Krymská | 18:43 | |
Jana Masaryka | 18:45 | |
Náměstí Míru | 18:47 | |
I. P. Pavlova | 18:49 | |
Štěpánská | 18:52 | |
Karlovo náměstí | 18:53 | |
Novoměstská radnice | 18:54 | |
Národní třída | 18:57 | |
Národní divadlo | 18:58 | |
Újezd | 19:00 | |
Hellichova | 19:01 | |
Malostranské náměstí | 19:03 | |
Malostranská | 19:06 | |
Královský letohrádek | 19:10 | |
Pražský hrad | 19:11 | |
Brusnice | 19:13 | |
Pohořelec | 19:14 | |
Malovanka | 19:17 | |
Marjánka | 19:18 | |
Drinopol | 19:19 | |
U Kaštanu | 19:20 | |
Břevnovský klášter | 19:21 | |
Říčanova | 19:22 | |
Vypich | 19:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost