trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vypich | 15:02 | |
Říčanova | 15:03 | |
Břevnovský klášter | 15:04 | |
U Kaštanu | 15:05 | |
Drinopol | 15:06 | |
Marjánka | 15:07 | |
Malovanka | 15:09 | |
Pohořelec | 15:11 | |
Brusnice | 15:12 | |
Prašný most | 15:14 | |
Hradčanská | 15:16 | |
Chotkovy sady | 15:18 | |
Malostranská | 15:21 | |
Malostranské náměstí | 15:23 | |
Hellichova | 15:24 | |
Újezd | 15:26 | |
Národní divadlo | 15:29 | |
Národní třída | 15:31 | |
Karlovo náměstí | 15:33 | |
Štěpánská | 15:35 | |
I. P. Pavlova | 15:38 | |
Náměstí Míru | 15:40 | |
Jana Masaryka | 15:42 | |
Krymská | 15:43 | |
Ruská | 15:44 | |
Vršovické náměstí | 15:46 | |
Čechovo náměstí | 15:47 | |
Koh-i-noor | 15:49 | |
Slavia | 15:51 | |
Kubánské náměstí | 15:52 | |
Průběžná | 15:54 | |
Na Hroudě | 15:57 | |
Nádraží Strašnice | 15:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost